PSA25L-301
- Артикул производителя:
- PSA25L-301
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 25W
- Current - Output 1 :
- 2 A
- Current - Output 2 :
- 1 A
- Current - Output 3 :
- 300 mA
- Efficiency :
- 70%
- Number of Outputs :
- 3
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Power (Watts) :
- 25W
- Size / Dimension :
- 3.60" L x 2.48" W x 1.14" H (91.5mm x 63.0mm x 29.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 12V