PSA25L-033
- Артикул производителя:
- PSA25L-033
- Производитель/Бренд:
- Phihong USA
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 3.3V 17W
- Производитель :
- Phihong USA
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, TUV
- Current - Output 1 :
- 5 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 70%
- Features :
- Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Power (Watts) :
- 17W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 3.60" L x 2.48" W x 1.14" H (91.5mm x 63.0mm x 29.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V