PSA15LN3-180
- Артикул производителя:
- PSA15LN3-180
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 18V 15W
- Current - Output 1 :
- 830 mA
- Efficiency :
- 65%
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 15W
- Size / Dimension :
- 4.33" L x 1.57" W x 1.00" H (110.0mm x 40.0mm x 25.4mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 18V