PSA075-120
- Артикул производителя:
- PSA075-120
- Производитель/Бренд:
- Phihong USA
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 60W
- Производитель :
- Phihong USA
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, TUV
- Current - Output 1 :
- 6.25 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- Level VI
- Features :
- Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 60W (75W Forced Air)
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 3.00" W x 1.30" H (127.0mm x 76.2mm x 33.1mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 12V