PSA065-240
- Артикул производителя:
- PSA065-240
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 45W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Current - Output 1 :
- 2.71 A
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 45W (60W Forced Air)
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.6mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V