BFS500-48
- Артикул производителя:
- BFS500-48
- Производитель/Бренд:
- Inventus Power
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 48V 500W
- Производитель :
- Inventus Power
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- 10 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Power (Watts) :
- 500W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 9.00" L x 4.62" W x 5.62" H (228.6mm x 117.4mm x 142.8mm)
- Standard Number :
- Type :
- Linear
- Voltage - Input :
- 105, 115, 125 VAC
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V