VPX1PH3UC310
- Артикул производителя:
- VPX1PH3UC310
- Производитель/Бренд:
- Aegis Power Systems
- Краткое описание:
- ACDC CNV 12V 3.3V 5V -12V 2X3.3V
- Производитель :
- Aegis Power Systems
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- 18 A
- Current - Output 2 :
- 21.2 A
- Current - Output 3 :
- 20 A
- Current - Output 4 :
- 1 A
- Current - Output 5 :
- 3.9 A
- Current - Output 6 :
- 1 A
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- PFC
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 6
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 310W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 2000 V
- Voltage - Output 1 :
- 12V
- Voltage - Output 2 :
- 3.3V
- Voltage - Output 3 :
- 5V
- Voltage - Output 4 :
- -12V
- Voltage - Output 5 :
- 3.3V
- Voltage - Output 6 :
- 3.3V