A2UHVACP30KV10MARM
- Артикул производителя:
- A2UHVACP30KV10MARM
- Current - Output 1 :
- 10 mA
- Efficiency :
- 75%
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 55°C
- Size / Dimension :
- 19.00" L x 15.75" W x 3.46" H (482.6mm x 400.0mm x 87.9mm)
- Voltage - Input :
- 100 ~ 230 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0 ~ 30000V