A2UHVACP20KV10MARM
- Артикул производителя:
- A2UHVACP20KV10MARM
- Производитель/Бренд:
- Analog Technologies
- Краткое описание:
- 2U High Voltage - Non-Isolated
- Производитель :
- Analog Technologies
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- 10 mA
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 75%
- Features :
- Adjustable Output
- Mounting Type :
- Rack Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 19.00" L x 15.75" W x 3.46" H (482.6mm x 400.0mm x 87.9mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 100 ~ 230 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0 ~ 20000V