PFE600-12-054NAS364
Артикул производителя:
PFE600-12-054NAS364
Производитель/Бренд:
ABB Power Electronics Inc.
Краткое описание:
AC/DC CONVERTER 12V 600W
Производитель :
ABB Power Electronics Inc.
Категория товара :
AC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Current - Output 1 :
50 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
94.5%
Features :
Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Mounting Type :
Rack Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
0°C ~ 45°C
Power (Watts) :
600W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
12.66" L x 2.15" W x 1.57" H (321.5mm x 54.5mm x 40.0mm)
Standard Number :
Type :
Front End
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
4.242 kV
Voltage - Output 1 :
12V