HDM500E-148
- Артикул производителя:
- HDM500E-148
- Краткое описание:
- SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A
- Current - Output 1 :
- 10.41 A
- Efficiency :
- 92%
- Features :
- Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 500W
- Size / Dimension :
- 5.50" L x 3.25" W x 2.42" H (139.7mm x 82.6mm x 61.5mm)
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V