AQF1000-12S
- Артикул производителя:
- AQF1000-12S
- Производитель/Бренд:
- ARCH
- Краткое описание:
- 800W enclosed AC-DC ITE Switchin
- Производитель :
- ARCH
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus
- Current - Output 1 :
- 66.67 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 800W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 7.66" L x 4.02" W x 1.62" H (194.6mm x 102.1mm x 41.1mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4.3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V