AQF1000-24S
- Артикул производителя:
- AQF1000-24S
- Краткое описание:
- 1000W enclosed AC-DC ITE Switchi
- Current - Output 1 :
- 41.67 A
- Efficiency :
- 92%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 1000W
- Size / Dimension :
- 7.66" L x 4.02" W x 1.62" H (194.6mm x 102.1mm x 41.1mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4.3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V