AQF700-15S
- Артикул производителя:
- AQF700-15S
- Производитель/Бренд:
- ARCH
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 625W
- Производитель :
- ARCH
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus
- Current - Output 1 :
- 41.66 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 625W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 6.70" L x 3.66" W x 1.61" H (170.2mm x 93.0mm x 40.9mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V