ARF240E-48S
- Артикул производителя:
- ARF240E-48S
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 48V 240W
- Current - Output 1 :
- 5 A
- Efficiency :
- 94%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 240W
- Size / Dimension :
- 4.10" L x 2.46" W x 1.54" H (104.1mm x 62.5mm x 39.1mm)
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V