ARF130U-24S
- Артикул производителя:
- ARF130U-24S
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 120W
- Current - Output 1 :
- 5.417 A
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 120W (130W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 3.15" L x 2.35" W x 1.50" H (80.0mm x 59.7mm x 38.1mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V