ARF130O-12S
- Артикул производителя:
- ARF130O-12S
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 119W
- Current - Output 1 :
- 10.833 A
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 119W (130W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 3.59" L x 2.15" W x 1.36" H (91.2mm x 54.6mm x 34.5mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V