OFI700A12-NO
- Артикул производителя:
- OFI700A12-NO
- Производитель/Бренд:
- Powerbox
- Краткое описание:
- AC/DC POWER SUPPLY, CONDUCTIVE C
- Производитель :
- Powerbox
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE, CSA, cURus, EN, UKCA, UL
- Current - Output 1 :
- 58.4 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 85.5%
- Features :
- Adjustable Output, Baseplate, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 95°C
- Power (Watts) :
- 701W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 9.84" L x 4.96" W x 1.57" H (249.9mm x 126.0mm x 39.9mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 12V