P32-100ST
Артикул производителя:
P32-100ST
Производитель/Бренд:
Polytron
Краткое описание:
AC/DC CONVERTER 100V
Производитель :
Polytron
Категория товара :
AC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus, UL
Current - Output 1 :
25 mA
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
Features :
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Power (Watts) :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm)
Standard Number :
Type :
Enclosed
Voltage - Input :
105 ~ 125 VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
100V