P33-10SM-FST
- Артикул производителя:
- P33-10SM-FST
- Производитель/Бренд:
- Polytron
- Краткое описание:
- AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
- Производитель :
- Polytron
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, UL
- Current - Output 1 :
- 120 mA
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.10" L x 2.50" W x 1.00" H (104.1mm x 63.5mm x 25.4mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 105 ~ 125 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 10V