P32-50ST/MHIA
- Артикул производителя:
- P32-50ST/MHIA
- Краткое описание:
- AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
- CE, cURus
- Current - Output 1 :
- 50 mA
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Size / Dimension :
- 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm)
- Voltage - Input :
- 105 ~ 125 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 50V