MSA150028A
- Артикул производителя:
- MSA150028A
- Производитель/Бренд:
- Inventus Power
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 28V 151W
- Производитель :
- Inventus Power
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- Medical
- Approval Agency :
- CE, cTUVus
- Current - Output 1 :
- 5.4 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 92%
- Features :
- PFC, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 151W (180W Forced Air)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 3.00" W x 1.22" H (127.0mm x 76.2mm x 31.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 28V