SWF100P-36
- Артикул производителя:
- SWF100P-36
- Производитель/Бренд:
- Sanken
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 36V 100W
- Производитель :
- Sanken
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output 1 :
- 2.8 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Adjustable Output, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 100W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (155.0mm x 62.0mm x 33.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 36V