PAAM30-12C
- Артикул производителя:
- PAAM30-12C
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 30W
- Current - Output 1 :
- 2.5 A
- Efficiency :
- 89%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Power (Watts) :
- 30W
- Size / Dimension :
- 3.78" L x 2.12" W x 1.14" H (96.0mm x 53.8mm x 29.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V