DHF060-9A
- Артикул производителя:
- DHF060-9A
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 60W
- Current - Output 1 :
- 2.5 A
- Efficiency :
- 89%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 60W (72W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 3.00" L x 2.00" W x 0.98" H (76.2mm x 50.8mm x 25.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 24V