DHF080-9A
- Артикул производителя:
- DHF080-9A
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 80W
- Current - Output 1 :
- 3.33 A
- Efficiency :
- 89%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 80W (100W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 4.01" L x 2.00" W x 1.12" H (101.9mm x 50.8mm x 28.5mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 24V