PAAM15-14C
- Артикул производителя:
- PAAM15-14C
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 15W
- Current - Output 1 :
- 625 mA
- Efficiency :
- 85%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 15W
- Size / Dimension :
- 2.12" L x 1.14" W x 3.78" H (53.8mm x 29.0mm x 96.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V