PAAM15-10C
- Артикул производителя:
- PAAM15-10C
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 5V 15W
- CB, CE, cURus
- Current - Output 1 :
- 3 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 79%
- Features :
- DC Input Capable, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 15W
- Size / Dimension :
- 2.12" L x 1.14" W x 3.78" H (53.8mm x 29.0mm x 96.0mm)
- Standard Number :
- 60601-1; 60950-1
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V