DHF030-8A
- Артикул производителя:
- DHF030-8A
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 30W
- Current - Output 1 :
- 2 A
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 30W (36W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 2.76" L x 1.57" W x 0.90" H (70.0mm x 40.0mm x 23.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 15V