MAD30US151B
- Артикул производителя:
- MAD30US151B
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 30W
- Current - Output 1 :
- 2 A
- Efficiency :
- 88%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 30W
- Size / Dimension :
- 3.34" L x 1.36" W x 0.77" H (84.8mm x 34.5mm x 19.6mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V