MSD65US48B
- Артикул производителя:
- MSD65US48B
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 48V 65W
- Current - Output 1 :
- 1.36 A
- Efficiency :
- 93%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 65W
- Size / Dimension :
- 4.30" L x 2.20" W x 1.20" H (109.2mm x 55.9mm x 30.5mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V