MSC15US36B
- Артикул производителя:
- MSC15US36B
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 36V 15W
- Current - Output 1 :
- 417 mA
- Efficiency :
- 88%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 15W
- Size / Dimension :
- 2.82" L x 1.14" W x 0.82" H (71.6mm x 29.0mm x 20.8mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 36V