CP2000AC54TEZ
Артикул производителя:
CP2000AC54TEZ
Производитель/Бренд:
ABB Power Electronics Inc.
Краткое описание:
AC/DC CONVERTER 54V 2000W
Производитель :
ABB Power Electronics Inc.
Категория товара :
AC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE
Current - Output 1 :
37 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
95%
Features :
Mounting Type :
Rack Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-10°C ~ 75°C (With Derating)
Power (Watts) :
2000W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.8mm x 101.6mm x 41.4mm)
Standard Number :
Type :
Front End
Voltage - Input :
90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
54V