AOPS600-12
- Артикул производителя:
- AOPS600-12
- Производитель/Бренд:
- ETA-USA
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 600W
- Производитель :
- ETA-USA
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE, cUL, FCC, UL
- Current - Output 1 :
- 50 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 81%
- Features :
- Adjustable Output, Remote On/Off, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 65°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 600W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 7.48" L x 4.72" W x 3.62" H (190.0mm x 120.0mm x 92.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V