AOPS600-48
- Артикул производителя:
- AOPS600-48
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 48V 600W
- Current - Output 1 :
- 12.5 A
- Efficiency :
- 85%
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 65°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 600W
- Size / Dimension :
- 7.48" L x 4.72" W x 3.62" H (190.0mm x 120.0mm x 92.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V