AOPS600-3.3
- Артикул производителя:
- AOPS600-3.3
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 3.3V 330W
- Current - Output 1 :
- 100 A
- Efficiency :
- 71%
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 65°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 330W
- Size / Dimension :
- 7.48" L x 4.72" W x 3.62" H (190.0mm x 120.0mm x 92.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V