AOPS150-48
- Артикул производителя:
- AOPS150-48
- Производитель/Бренд:
- ETA-USA
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 48V 154W
- Производитель :
- ETA-USA
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output 1 :
- 3.2 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 154W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 6.89" L x 3.20" W x 1.77" H (175.0mm x 81.2mm x 45.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 125 ~ 370 VDC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V