MED100US24B
- Артикул производителя:
- MED100US24B
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 100W
- Current - Output 1 :
- 4.17 A
- Efficiency :
- 92%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 100W
- Size / Dimension :
- 3.60" L x 2.44" W x 1.54" H (91.4mm x 62.0mm x 39.1mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V