ASM201-300-BNH-PF1
- Артикул производителя:
- ASM201-300-BNH-PF1
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 30V 141W
- Current - Output 1 :
- 4.7 A
- Efficiency :
- 94%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 141W (201W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.11" H (101.6mm x 50.8mm x 28.2mm)
- Voltage - Input :
- 80 ~ 240 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 30V