FSP250-H24-A54
Артикул производителя:
FSP250-H24-A54
Производитель/Бренд:
FSP Technology Inc.
Краткое описание:
AC DC, 54V, 4.63A, OPEN FRAME 2"
Производитель :
FSP Technology Inc.
Категория товара :
AC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output 1 :
4.63 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
91%
Features :
PFC, Universal Input
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
150W (250W Forced Air)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
4.00" L x 2.00" W x 1.28" H (101.6mm x 50.8mm x 32.5mm)
Standard Number :
Type :
Open Frame
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
54V