MAD65US24D
- Артикул производителя:
- MAD65US24D
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 65W
- Current - Output 1 :
- 2.71 A
- Efficiency :
- 93.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 65W
- Size / Dimension :
- 3.00" L x 2.00" W x 0.94" H (76.2mm x 50.8mm x 23.9mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V