PSWA-DC-24
- Артикул производителя:
- PSWA-DC-24
- Производитель/Бренд:
- SeaHawk
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V
- Производитель :
- SeaHawk
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- 1 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- Standard Number :
- Type :
- Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 24V