FSP150-P24-C12
- Артикул производителя:
- FSP150-P24-C12
- Краткое описание:
- AC DC, 12V, 12.5A, OPEN FRAME 2"
- Approval Agency :
- CE, cCSAus
- Current - Output 1 :
- 12.5 A
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- PFC, Universal Input
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 100W (150W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V