DZ300-7EU
- Артикул производителя:
- DZ300-7EU
- Производитель/Бренд:
- Tri-Mag, LLC
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 5V 300W
- Производитель :
- Tri-Mag, LLC
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- 25 A
- Current - Output 2 :
- 2 A
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- Features :
- PFC, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 300W (360W Forced Air)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 12V
- Voltage - Output 2 :
- 5V