DHF030-7A
Артикул производителя:
DHF030-7A
Производитель/Бренд:
Tri-Mag, LLC
Краткое описание:
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Производитель :
Tri-Mag, LLC
Категория товара :
AC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial), Medical
Approval Agency :
CB, CE
Current - Output 1 :
2.5 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
87%
Features :
Universal Input
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
30W (36W Forced Air)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.76" L x 1.57" W x 0.90" H (70.0mm x 40.0mm x 23.0mm)
Standard Number :
Type :
Open Frame
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
12V