CSU2000AP-3-200
Артикул производителя:
CSU2000AP-3-200
Производитель/Бренд:
Artesyn Embedded Power
Краткое описание:
AC/DC CONVERTER 12.2V 12V 2000W
Производитель :
Artesyn Embedded Power
Категория товара :
AC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
BSMI, CB, CE, CQC, EAC, KC, UL
Current - Output 1 :
163.9 A
Current - Output 2 :
3.5 A
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
94%
Features :
Hot Swappable, Load Sharing, PMBus™, Remote Sense, Standby Output
Mounting Type :
Rack Mount
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
-5°C ~ 55°C (With Derating)
Power (Watts) :
2000W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
7.28" L x 2.89" W x 1.54" H (185.0mm x 73.5mm x 39.0mm)
Standard Number :
Type :
Front End
Voltage - Input :
90 ~ 127 VAC, 180 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
12.2V
Voltage - Output 2 :
12V