GP100H3R48TEZ-IN
- Артикул производителя:
- GP100H3R48TEZ-IN
- Производитель/Бренд:
- ABB Power Electronics Inc.
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 48V 6000W
- Производитель :
- ABB Power Electronics Inc.
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output 1 :
- 125 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 96%
- Features :
- Mounting Type :
- Rack Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 75°C
- Power (Watts) :
- 6000W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 17.36" L x 7.97" W x 1.61" H (440.9mm x 202.4mm x 40.9mm)
- Standard Number :
- Type :
- Front End
- Voltage - Input :
- 320 ~ 530 VAC (3 Phase)
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V