CP3500AC54TEZ
- Артикул производителя:
- CP3500AC54TEZ
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 54V 3500W
- Current - Output 1 :
- 64.8 A
- Efficiency :
- 91%
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 75°C
- Power (Watts) :
- 3500W
- Size / Dimension :
- 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.2mm x 101.6mm x 41.4mm)
- Standard Number :
- Type :
- Front End
- Voltage - Input :
- 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 54V