CP2725AC54TEZ
- Артикул производителя:
- CP2725AC54TEZ
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 54V 5V 2725W
- Current - Output 1 :
- 50.5 A
- Current - Output 2 :
- 750 mA
- Efficiency :
- 95%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 75°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 2725W
- Size / Dimension :
- 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.8mm x 101.6mm x 41.4mm)
- Standard Number :
- Type :
- Front End
- Voltage - Input :
- 85 ~ 275 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 54V
- Voltage - Output 2 :
- 5V