LCC600-28U-9P
- Артикул производителя:
- LCC600-28U-9P
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 28V 600W
- Current - Output 1 :
- 21.4 A
- Efficiency :
- 93.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 600W
- Size / Dimension :
- 8.98" L x 3.98" W x 1.57" H (228.0mm x 101.0mm x 39.8mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 28V